header2.jpg

Paslaugos

Socialinio darbo

 Šiospaslaugos yra skirtos patenkinti globos namų gyventojų socialinius ir emocinius poreikius, padėti kiekvienam gyventojui prisitaikyti prie ligos, negalės bei gydymo sukeliamo poveikio, naujai atvykusiems padėti priprasti prie globos namų aplinkos, atkurti ir pagerinti socialinio funkcionavimo galimybes.

Pagrindinis šių paslaugų tikslas – teikti tokias paslaugas, kurių kokybė atitiktų mūsų klientų poreikius ir lūkesčius, užtikrintų jų individualumą.

Socialiniai darbuotojai, soc. darbuotojų padėjėjai teikia sekančias paslaugas:

Informavimas

Reikalingos informacijos suteikimas asmeniui

Konsultavimas

Socialinio darbuotojo teikiama paslauga, kuria kartu su asmeniu analizuojama asmens  probleminė situacija ir ieškoma veiksmingų problemos sprendimo būdų

Tarpininkavimas ir atstovavimas

Pagalbos suteikimas globos namų gyventojui sprendžiant įvairias jo problemas (teisines, sveikatos, ūkines, buitines, tvarkant dokumentus, mokant mokesčius, ir kt.), tarpininkaujant tarp globos namų gyventojo ir jo aplinkos (kitų institucijų, specialistų, asmenų)

              Sociokultūrinės paslaugos

Globos namų gyventojams laisvalaikis organizuojamas atsižvelgiant į gyventojų poreikius ir pomėgius (dalyvavimas saviveikloje, religinėse šventėse, išvykos į kultūrinius renginius, ekskursijos, susitikimai, parodos, viktorinos, konkursai, valstybinių ir kalendorinių švenčių minėjimai, kino filmų žiūrėjimas, švenčiami gyventojų gimtadieniai). Vykdoma sportine veikla (stalo tenisas, šaškės, šachmatai, krepšinis, tinklinis, bilijardas ir kt.). Įrengta kompiuterinė klasė, kurioje vyksta gyventojams užsiėmimai. Globos namuose sudarytos sąlygos realizuoti savo religinius įsitikinimus. Į globos namus religinėmis šventėmis arba pas sunkiai sergančius ligonius atvyksta klebonas.

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Slapukai
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su aknystossgn.lt slapukų naudojimo politika.