header1.jpg

Laikino atokvėpio paslauga

 

       Nuo 2019 m. Aknystos socialinės globos namai pradeda teikti laikino atokvėpio paslaugą. Šiai paslaugai yra skiriamos 2 vietos.

       Laikino atokvėpio paslauga – tai savalaikių ir būtinų paslaugų kompleksas asmenims su proto ir (ar) psichikos negalia, dėl kurių jiems nustatytas 0–40 procentų darbingumo lygis arba didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis, jų šeimų nariams, tėvams ar globėjams, kurie dėl tam tikrų priežasčių (liga, komandiruotė, atostogos, mokymasis, studijos ir t.t.) laikinai ar darbo savaitės metu negali pasirūpinti ar prižiūrėti šių asmenų, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra ar globa.

       Laikino atokvėpio paslaugos teikimo tikslas – suteikti trumpalaikį poilsį šeimos nariams, tėvams ar globėjams, kurie rūpinasi asmenimis su proto ar (ir) psichikos negalia, padėti jiems atgauti energiją, jėgas, suteikti galimybę dalyvauti darbo rinkoje, sociokultūriniame visuomenės gyvenime.

       Paslauga paslaugos gavėjui gali būti teikiama ne mažiau kaip 8 val. per parą iki 24 valandų per parą / 5 parų per savaitę, maksimali nepertraukiama trukmė – 1 mėn., išimtinais atvejais iki 3 mėn. atsižvelgiant į paslaugos gavėjo (jo šeimos, tėvų ar globėjų) poreikį, pvz.: šeimai ištikus nenumatytoms aplinkybėms, tokioms, kaip vieno iš tėvų ar globėjų ūmi liga, kito šeimos nario ūmi liga, nenumatyta komandiruotė, šeimos nario mirtis, gili krizė paslaugos gavėjo šeimoje ir kita.

       Laikino atokvėpio paslauga teikiama ir finansuojama pagal sutartį, sudarytą paslaugas gaunančio asmens ar globėjo/rūpintojo ir globos namų. Paslaugos gavėjas, jo tėvai ar globėjai į Aknystos socialinės globos namų administraciją dėl paslaugos suteikimo turi kreiptis ne vėliau kaip trys dienos iki reikiamos paslaugos suteikimo, iškilus nenumatytoms aplinkybėms – tą pačią dieną  po aplinkybių atsiradimo.

      Laikino atokvėpio paslaugos kaina yra skelbiama globos namų internetinėje svetainėje adresu:  www.aknystossgn.lt  Socialinės globos kainą su negalia ir su sunkia negalia kasmet tvirtina SADM.

       Norintiems plačiau sužinoti apie teikiamą paslaugą prašome kreiptis  į Aknystos socialinės globos namų administraciją adresu: Miško g.2, Aknystų k., Debeikių sen., Anykščių r.

El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel.: Direktorius  8 381 57800,  mob. tel. 8 687 20117 

        Direktoriaus pavaduotojas soc. darbui  8 381 57800,  mob. tel. 8 682 49450

        Vyriausioji slaugos administratorė  8 381 57800,  mob. tel. 8 616 24509

        Vyriausioji socialinė darbuotoja  8 381 57800,  mob. tel.8 612 22514

Slapukai
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su aknystossgn.lt slapukų naudojimo politika.