header1.jpg

Debeikių filialo gyventojų išvyka į Triušiukų slėnį

       Šiltą ir saulėtą vasaros dieną Debeikių filialo gyventojai apsilankė Utenos rajone Antalamėstės kaime įsikūrusiame Triušiukų slėnyje.

       Ekskursiją pradėjome nuo triušiukų lankymo. Svetinga ūkio šeimininkė atvėrė triušiukų narvelius ir leido juos paglostyti, palaikyti ant rankų. Šie švelnūs ir pūkuoti gyvūnėliai suteikė labai daug džiaugsmo ir laimės. Vėliau apžiūrėjome ir susipažinome su įvairiais gyvūnais ir paukščiais (tauriaisiais elniais, danieliais, ožkytėmis, avytėmis, alpakomis, lamomis, kupranugariu, kengūromis, arkliukais ir asiliuku, įvairiais paukščiais: stručiais, fazanais, kalakutais, dekoratyvinėmis vištytėmis, žąsimis, antimis, putpelėmis ir kitais šio slėnio gyventojais), juos glostėme ir maitinome. Viską apžiūrėję nuskubėjome  į žaidimų aikštelę – pasisupome ant sūpynių, pašokinėjome ant batutų. Užklupus vasariškam  lietučiui, susėdę pavėsinėje skaniai papietavome, pasigrožėjome nuostabia gamta.

       Išvyka į Triušiukų slėnį suteikė galimybę ne tik sužinoti daug naujos informacijos apie gyvūnus, bet kartu linksmai ir turiningai praleisti laisvalaikį ir patirti malonių įspūdžių.

 

išvykos akimirkos 

 

išvykos akimirkos 

 

 išvykos akimirkos

 

 išvykos akimirkos

 

išvykos akimirkos 

 

Socialinė darbuotoja Dijana Smailienė

Slapukai
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su aknystossgn.lt slapukų naudojimo politika.