header1.jpg

Išvyka į renginį - Odesos klounų namų „MASKI“ šou

       Vykstant  į renginį reikėjo atlikti namų darbus – nupiešti klouną, nes už kiekvieną atsineštą nupieštą klouną – dovanas gaus visi. Visi stropiai piešė, spalvino, padėjo vienas kitam. Labai atsakingai žiūrėjo į šią užduotį, domėjosi kaip teisingai nuspalvinti klouną, tad piešinių turėjome tikrai ne po vieną. Smalsu buvo na kokios tos dovanėlės? Smulki dovanėle džiugino kiekvieną.

       Prieš pasirodymą, apsilankėme kultūros namuose esančioje kavinukėje, jauki vietelė, kvepianti kava, kur gera bendrauti, kur gera pabūti, kur gyvenimas skanus!

       Dalyvavome Spektaklyje „Šou visiems“, kuriame  pasirodo šeši Odesos klounų namų „Maski“ rezidentai, pasivadinę nuotaikingu „Orange Mood“ vardu. Viso pasirodymo metu „oranžinę“ nuotaiką salėje kuriantys personažai ne tik įtraukia visus stebinčius žiūrovus į interaktyvius žaidimus, bet ir meistriškai parodijuoja įvairiausias gyvenimiškas situacijas.

       Oranžinė nuotaika“ puikiai derina tarpusavyje muziką, šokius, pantomimą, jėgos numerius. Bendraudama su auditorija visiems suprantama išraiškos kalba.

       Visi smarkiai juokėsi tiek , kad vitamino C gavome labai daug. Nuostabiai praleistas vakaras netik dėl gero renginio, bet ir dėl labai šilto ir geranoriško aktorių bendravimo po renginio. Labai ilgai įspūdžiais dalijosi grįžę namo.

       Liaukis stengęsis visiems įtikti. Laikas įtikti sau.

prieš koncertą

prieš koncertą

prieš koncertą

su klounais

su klounais

 

Soc. darbuotoja

Jūratė Mekšėnienė

Slapukai
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su aknystossgn.lt slapukų naudojimo politika.