header2.jpg

Gamtos, gyvybės, meilės ir grožio šventė

Pažiūrėkite, jau sodai ir pievos pasipuošė pirmaisiais pavasariniais žiedais, ore tvyro svaigus žiedų aromatas, aplinkui skamba paukštelių giesmės. Ar ne tokį saulėtą ir žieduotą gegužį reikia švęsti meilės, piršlybų ir giminės tęstinumo dievaitės Mildos šventę?

Todėl gegužės 13 d. Aknystos socialiniės globos įstaiga bandė suburti kitus to paties likimo draugus į bendrą renginį – dievaitės Mildos Meilės dieną, kuri įvyko Aknystos soc. globos namų teritorijoje esančiame Jelenskių dvaro parke. Buvo kviečiami ne tik Lietuvos neįgalieji, bet ir visa mūsų bendruomenė ateiti, pabūti, pajausti, pripažinti, atjausti ir pamilti vienas kitą.

Į šią šventę atvyko iš Utenos, Zarasų, Skemų, Kupiškio, Prūdiškių, Suvalkijos, Strūnos, Lavėnų soc. globos įstaigų darbuotojų ir gyventojų kolektyvai.

Vyriausioji žynė visus susirinkusius svečius pakvietė pakeliauti po istorinę mūsų protėvių praeitį, prisiminti jų pasaulėžiūrą, tikėjimą, dainas, sakmes, o šventės pabaigoje klausėmės lietuvių folkloro grupės „Atalyja“ koncerto, Mildos vaišių kiemelyje ragavome Mildos gamintos sriubos – putros, grikių košės su kiauliena, gėrėme mūsų pievose rinktų žolelių arbatos, žaidėme archainius žaidimus.

alt

Vaidilutės ir vaidiliai neša šventės simbolį - meilės rombą prie aukuro

alt

Mildauninkė gydo meilės negalias

 alt

  Trimis vainikais puošiama išrinkta mergaitė

alt

Aknystos soc. globos namų kolektyvas dainuoja Meilę

 

 

Aknystos soc. globos namų UC socialinė darbuotoja darbiniam užimtumui

Rima Zakarkienė

Slapukai
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su aknystossgn.lt slapukų naudojimo politika.