header2.jpg

Šv. Velykų belaukiant

  Velykos - gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Šią didžiąją pavasario šventę Aknystoas soc. globos namų gyventojai paminėjo susirinkdami į parką ridenti margintų kiaušinių. Juk nuo seno tikima, kad margučiai susiliesdami su žeme prikelia augmeniją, žydėjimą.

Atsinešėme tris dėžes gražiai margintų kiaušinių, pasirūpinome specialiu loveliu ir pradėjome kiaušinių ridenimo kovą. Tas, kurio kiaušinis nuriedėjo toliausiai ir kuris jų iškovojo daugiausiai, buvo paskelbtas nugalėtoju.

Kai kurie soc. globos gyventojai jau čia pat, parke, paragavo margučių skonį , o jų lukštus paliko po medžių kamienais. Tikime, kad nuo jų mūsų parko žaluma pasipuoš dar gražesniais ir įvairesniais lauko augalėliais, nei buvo iki šiol. Juk  ir mūsų proseneliai užkasdavo margučius laukuose, kad jie geriau derėtų.

Visas mūsų margučių ridenimo kolektyvas  linki Jums ne tik atbundančios gamtos bet ir sielos prabudimo bei prisikėlimo.

alt

 Lėk marguti kuo toliau...

alt

Kol kas mes turime tik tiek...

alt

Lyg pavasario gėlelės

alt

Margučių ridenimo dalyviai

 

Aknystos soc. globos namų UC soc. darbuotoja darbiniam užimtumui

Rima Zakarkienė

 

 

 

Slapukai
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su aknystossgn.lt slapukų naudojimo politika.