header2.jpg

Pavasarinė talka

    Kadangi pavasaris, o ypač balandžio mėnuo, yra švarinimosi metas, š. m. balandžio 19 d. visa Aknystos kaimo bendruomenė buvo kviečiama į visuotinę pavasarinę talką. Buvo laukiami visi, kas norėjo ir galėjo prisidėti  prie bendro tikslo: kiek tik leis jėgos, sutvarkyti savo vietovę, kad aplinka kurioje mes gyvename ar dirbame taptų gražesnė ir mielesnė mūsų ir mūsų svečių akiai.

Nuo pat ryto susirinko nemažas būrys talkininkų, apsiginklavę darbo įrankiais, kantrybe ir ryžtu. Šioje talkoje dalyvavo ne tik Aknystos socialinės globos namų gyventojai, bet ir gerai nusiteikę darbuotojai bei vadovai. Pasiskirstę darbus pagal galimybes ir įgūdžius, išpjovėme apleistus slyvų želdinius, šlavėme kelius ir takelius, grėbėme ir genėjome senąją alėją, rinkome šiukšles.

To pasekoje aplinka tapo tvarkingesnė ir švaresnė, senojoje alėjoje atsirado daugiau erdvės, o pro stipriai išgenėtų slyvų šakas ėmė lakstyti pavasariniai saulės zuikučiai.

Po talkos visi susirinkome prie laužo, kur kepėme dešreles, vaišinomės gaiviomis sultimis.

Tebus pavasaris Jums lengvas ir gražus !!!

alt

Talkos metu

  alt  

Talkos metu

   alt   

Talkos metu

    alt    

Talkos metu

 

Aknystos soc. globos namų UC soc. darbuotoja darbiniam užimtumui

Rima Zakarkienė

 

 

 

Slapukai
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su aknystossgn.lt slapukų naudojimo politika.